Hikayem

Hikayem

14 yılı aşkın süredir perakende, moda sektörleri ağırlıklı, yerel ve uluslararası firmaların Türkiye ve yurtdışı satış, pazarlama, marka alanlarında çalıştıktan sonra, kendi girişimcilik marka hikayemi oluşturdum.

Çocukluktan beri her ortamı yaşanılır, konuşulur, konsepte uyumlu hale getirme merakımdan kaynaklı, hayal gücü ve detaylardaki hikaye bütünlüğü bakış açımı, kurumsal kariyerimdeki marka yönetimi deneyimim ve sadece hobi olarak kalmasını istemediğim iç tasarım eğitimim ile birleştirdim. Ve Brand Experience Design doğdu.

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen & çoktan konfor alanından çıkmış ama marka yönetimi konusunda bir ele ihtiyaç duyan fikirlerin & projelerin destekçisiyim.

Kendi işim gibi enerji ve heyecanımı ortaya koyduğum Kişisel, Kurumsal ve Mekânsal Marka Projelerinde; Marka Kimlik & Hikaye & Deneyimleri ve Konsept Marka Mekan projeleri gerçekleştiriyorum.

Markaların gitmek istediği hedef doğrultusunda; Marka Analiz, Marka Kimlik Oluşturma, Marka Güçlendirme, Stratejik Pazarlama Yönetimi, Marka İşbirlikleri çalışmalarım kapsamındadır.

Bir marka nasıl doğup büyür, gelişip farkedilir, sevilir ve vazgeçilmez olur; gelin birlikte “deneyimleyelim”.