Ne Yapıyoruz?

heyecanla, keyifle

MARKA DENEYİM TASARIMI

Hedef kitlenizi 5 duyu ile etkileşime dahil ettiğiniz, sizin kim olduğunuzun ve mesajınızın akılda kalması için yapılan tüm anlar bütünüdür.

Markalara “has” hikayelerinin ortaya çıkartıldığı, hedef kitle ile etkileşim amaçlı marka bütünlüğü yaratacakları deneyim projeleri üzerine ürün-hizmet ve de mekansal marka uyarlamaları kurgulanmaktadır.
 

MARKA DENEYİM TASARIMI

MARKA MEKAN DENEYİM TASARIMI

Mekanda marka konuşur, konuşturur, farklılaşır, marka bütünlüğü marka kimliğine uygun mekânsal kurgu, iç tasarım dekorasyon, renk, tarz, konsept, ürün/hizmet sunumları, mekanda yaşatılmak istenen deneyimler kurgulanır.

MARKA MEKAN DENEYİM TASARIMI

STRATEJİK MARKA YÖNETİMİ

Marka Felsefesi, Amacı, Hedefi, Misyon Vizyon ve Değerleri, Marka Arketipi, Hedef kitlesi, Marka kişiliği, Rakip Analizi ve Konumlandırması, İletişim Dili ve Kanalları, Hedef Kitlesi, Ürün-Hizmet Tasarımları, Satış Kanalları, Pazarlama Stratejileri; yani markanız hakkında “konuşulmasını” istediğiniz tüm alanlar “Bütünsel Marka Kimliği” kapsamında  bir proje yönetimi olarak ele alınır.

Yoğun ve etkili süren workshoplar sonucunda, ilgili analizler yapılıp, hedefleriniz için yol haritası belirlenir.
 

STRATEJİK MARKA YÖNETİMİ

PERAKENDE MARKA YÖNETİMİ

A’dan Z’ye tüm perakende süreçleri yönetimi; ürün yönetimi, planlama, görsel yerleşim, operasyon süreç yönetimi, ekip yönetimi gibi temel alanlar bir yol haritası ile belirlenir.

Markaların mevcut perakende işleyişlerinin analizi yapılıp, bir müşteri gibi marka ve satış noktaları deneyimlenip değerlendirilip, marka algısını kuvvetlendirecek çalışmalar yapılmaktadır.

Yeni perakende kanalına girmek isteyen markalar için ise, perakendede dikkat edilecek noktalar ve uyarlanması gereken tüm süreçler, stratejik yol haritası çalışmaları ile belirlenmektedir.

PERAKENDE MARKA YÖNETİMİ

MARKA İŞBİRLİKLERİ

Markalar güçlerini birleştirdiğinde daha da güçlenir. Markanızın hikaye bütünlüğünde ona uygun başka marka birleşenleri ile yolculuğa çıkıp farklı deneyimler yaşatabilirsiniz. Hangi iş birlikleri size uygundur, sizi tamamlar, markanızın seçilir ve farkedilir olmasını sağlar,  birlikte düşünelim.

MARKA İŞBİRLİKLERİ

STİL ÇALIŞMALARI

Marka hikayeniz ile sepetinize doldurduğunuz bolca ilham, özgünlük, enerji, özgünlük içeren fotoğraf & video çekim kurguları kimi mutlu etmez? Markanız siz gösterebildiğiniz kadardır.

“Elimde sadece markam var ama nasıl gösterebilirim bilmiyorum” diyorsanız, markanıza uyumlu stil konseptleriyle birlikte fotoğraf, video çekimlerini zevkle kurgular ve yaparız.
 

STİL ÇALIŞMALARI